Rating
HRK 3.33

Iznos
U trgovini.

Djeca mogu osjetiti drobljenje snage u svojim rukama s paketom za igru. Zavrtite uključenog tigrastog morskog psa u bazi da biste pogodili određena mjesta za poraz i porazili divovskog morskog psa. Budite na pogrešnom mjestu u pogrešno vrijeme i kamion će pasti u usta morskog psa! Baza seta se pomiče i trese, stvarajući senzorne povratne informacije i čineći igru zabavnijom. Uključuje dva razarajuća stroja i može se povezati s drugim setovima za izgradnju pune arene s preprekama. Svaka se prodaje zasebno, ovisno o dostupnosti. Boje i ukrasi mogu varirati. Uništite neprijateljskog morskog psa koji se nadvija nad vama u spin-out-u. Set uključuje tigrovog morskog psa u mjerilu 1 : 64 koji je postavljen i spreman za bijesni napad. Djeca mogu postaviti 2 razarajuća automobila na tribine zajedno s drugim automobilima u MCH-u kako bi pojačali učinak uništenja. (U kompletu su dva automobila za razbijanje. Dodatna vozila prodaju se zasebno.). Baza koja se kreće i trese pruža senzorne povratne informacije i pruža djeci priliku da osjete učinke njihovog razbijanja. Bio bi izvrstan poklon za djecu od 4 i više godina i bio bi uparen s drugim setovima. (Dodatni setovi prodaju se zasebno.).